.

.

Урбани Спортски Безжични Слушалки 5. ИП Водоотпорна Контрола На Допир Вистински Безжични Слушалки Со Слушалки За Микрофон Во Уво Длабоко Бас Вградени Слушалки За М

Урбани Спортски Безжични Слушалки 5. ИП Водоотпорна Контрола На Допир Вистински Безжични Слушалки Со Слушалки За Микрофон Во

DEN 399.68
Износ

Најновата Bluetooth 5.0-Стабилна Врска Пренесува Без Загуби Висококвалитетен Звук Со Мала Латентност И Нуди Проширен Опсег Со Помалку Звучни Капки. Уживајте Во Континуирано, Јасно Аудио Во Секое Опкружување. Еден Чекор Брзо Спарување Отворете Го Куќиштето, Тие Автоматски Ќе Се Поврзат, А Потоа Само Еден Чекор Лесно Ќе Влезе Во Поставката За Блутут На Мобилниот Телефон За Да Ги Спарите Слушалките. Ergономските Уши За Прилагодливи Fitономски Уши Го Растураат Притисокот И Обезбедуваат Удобност При Носење. Останете Безбедно Во Ушите. Нема Паѓање. Само Движете Се Како Што Сакате. Напојување Во Итни Вградени 400mah Литиум-Јонска Батерија на Полнење. Обезбедете Дополнително Време За Полнење На Вашите Слушалки. 15 Минути Полнење За 2 Часа Музика Само 15 Минути Полнење Ве Подготвува За Целосно 2 Часа Слушање, Брзо Наполнете Ги Слушалките Додека Вградените Магнети Ги Држат Слушалките На Место. Бас Може Да Почувствувате Дека Навистина Сте На Концертот! Слушајте Бас Како Никогаш Порано Благодарение на Возачите од 6мм Во Овие Безжични Слушалки За Игри На Урбанкс Икс. Од Удари Со Тапан До Чист Вокал, Тоа Ќе Биде Како Да Ги Слушате Вашите Омилени Песни За Прв Пат! Отворете / Затворете Куќиште За Вклучување/Исклучување : Само Отворете Ја Кутијата За Да Ги Вклучите Или Спарите Овие Најдобри Слушалки За Блутут На Вашите Уреди За Блутут. Кога Ќе Завршите, Едноставно Затворете Го Куќиштето За Да Го Исклучите. Кога Ќе Бидете Подготвени Повторно Да Слушате, Случајот Веќе Ќе Биде Спарен За Следниот Пат! Ипх5 Водоотпорен За Вежбање Без Разлика Колку Ви Е Топло И Испотено Тренингот, Слушалките Урбанкс Х7 Ќе Се Држат Со Вас Цело Време. Дури И Дождот не Може Да Ги Запре Овие Безжични Твс Блутут Слушалки, Кои се Компактни и Лесни За Да Ве Следат Каде И Да Ве Однесе Животот. Вежбање, Дружење Или Игри-Ќе Го Именувате!.

R

Им се допаѓа и на купувачите