.

.

Шатор Прачка Стакло Влакна Замена Шатор Комплет

Шатор Прачка Стакло Влакна Замена Шатор Комплет

DEN 2495.84
Износ

Овој комплет за шатори е направен од . влакна, издржливи и-корозија, не е лесно да се скрши. Со растеглива низа за поврзување на секое парче од прачката, едноставен дизајн, лесен за склопување и расклопување. . Карактеристики : . Пар комплет за замена на шатори. влакна издржливи и-корозија, не е лесно да се скрши. Со растеглива низа за поврзување на секое парче од прачката, едноставен дизајн, лесен за склопување и расклопување. Склопувачки прачки, мали и лесни, погодни за носење. Вградена врска дизајнирана, и не е лесно да се распадне. . Спецификации : . Материјал : Влакна. Дијаметар : 7мм / 0.2 во. Должина на парче : 0,57 м / 1,8 стапки. Вкупна Должина : 3,26 м / 10 стапки. Тежина : 0,4 кг / 14,4 мл. Погоден За : Двоен Жител шатор. . Пакет Листа : . 1 * Пар Шатор прачка. Пар комплет за замена на шатори. влакна, издржливи и-корозија, не е лесно да се скрши. Растеглива низа внатре за поврзување на секое парче од прачката. Едноставен дизајн, лесен за склопување и расклопување. Склопувачки прачки, мали и лесни, погодни за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите