.

.

Леска Технологија-Домашно Милениче Топло Куче Качулкаatот Палто Ветроупорен Парк Јакна За Ладно Време

Леска Технологија-Домашно Милениче Топло Куче Качулкаatот Палто Ветроупорен Парк Јакна За Ладно Време

DEN 703.84
Износ

Тип на ставка : Пет Мантил Материјал : Полиестер Памук Боја : Зелена,Какифеатура : Трајни Големина : XS/S/M/L/XL/XXLSeason : Aut, Зима Chart SizeBackChest XS18cm/7.09"30cm/11.81"S-23cm/9.06"32cm/12.60 M-27cm/10.63"-38cm/14.96 L-33cm/12.99"-44cm/17.32"XL37cm/14.57"-52cm/20.47"2 XL-41cm/16.14"-56cm/22.05"Features : 1. Надворешната ткаенина е отпорна на ветер, така што може да го држи кучето подалеку од студениот ветер кога е на отворено или пешачење.2. Плишаната постава е удобна и може да го загрее кучето, што е многу погодно за студеното време.3. Дизајнот е едноставен, но модерен, кој е погоден за повеќето кучиња.4. Копчињата за прицврстување се лесни за носење и полетување, заштедувајќи многу време и труд.5. Со хуманизираниот дизајн, може да го натера кучето да прави повеќе движења слободно.Пакетот Вклучува : 1 х пет коатноти : 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои.2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете.3. 1.00 см=0.39 " 1. Надворешната ткаенина е отпорна на ветер, така што може да го држи кучето подалеку од студениот ветер кога е на отворено или пешачење. 2. Плишаната постава е удобна и може да го загрее кучето, што е многу погодно за студеното време. 3. Дизајнот е едноставен, но модерен, кој е погоден за повеќето кучиња. 4. Копчињата за прицврстување се лесни за носење и полетување, заштедувајќи многу време и труд. 5. Со хуманизираниот дизајн, може да го натера кучето да прави повеќе движења слободно.

R

Им се допаѓа и на купувачите