.

.

Хеланки За Жени - Без Проѕирна Контрола На Стомакот Со Висок Струк Јога Панталони Тренинг Трчање Нозе, Кревање На Стомакот И Кревање Колкови Одговараат На Јога Пант

Хеланки За Жени - Без Проѕирна Контрола На Стомакот Со Висок Струк Јога Панталони Тренинг Трчање Нозе, Кревање На Стомакот И

DEN 0.67
Износ

Женска Вежба јога панталони затегнати по Телото Со Висококвалитетен Абдоминален Лифт и Кревање Колкови Одговараат На Јога Панталони Лажни Две Јога Панталони Тениско Здолниште1.Еластично затворање2.Машинско Перење3.Мека ткаенина, заврши. Влага, еластична, така што тие се чувствуваат подеднакво удобно за носење за време на тренинзите и за секојдневна употреба4.Високиот стил нуди дополнителна покриеност, додека појасот без копање не обезбедува непријатност околу пределот на стомакот, Беспрекорен појас со скриен џеб за складирање клучеви и готовина5.Беспрекорен внатрешен дизајн на бутот со малку компресивен за да се зголеми удобноста кога вежбате јога или студио.Прибл. 25 " инсеам; 7/8 должина атлетски хеланки. Дизајниран за јога, тренинг или само трчање, ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако сте пумпа, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1парови панталони. Ако сакате повеќе колокација, ве Молиме кликнете на врската со производот што ви треба!!!. . Чувајте Ја Вашата Убавина!!!. . Мода Појавување Потпетици!!! . . . Стилски Часовници за Врзување!!. . Женска Облека !!!. . Машка Облека!!! . Нозе+Здолниште : Одблесокот Скортови со 3/4 должина хеланки. Не-види преку. Здолништата го покриваат колкот и ја чуваат безбедноста. Удобност За Трчање, Тенис, Јога, Голф, Водење Навивања, Тренинзи во Теретана, Тренинзи, Фитнес, Танц и Секојдневен Фустан. Внатрешниот појас се прилагодува за да одговара на половината во голема мера. Поддржете потенок еластичен појас со полите зашиени преку здолништето за истата елиминација на горниот ефект на мафини. Високиот струк го контролира стомакот и изгледа елегантно. Цврстите хеланки за истегнување остануваат меки. Лесен и разноврсен во функција, активниот стил на носење ќе ве одржува да изгледате добро додека ги завршувате работите. Материјал Ткаенина : Мека и влага. Нашето здолниште за Хеланки е најдобрата опција за удобност и удобност за спортот и секојдневниот тренинг на секоја активна жена.

R

Им се допаѓа и на купувачите