.

.

Рамка ЗА РЕЛАКСАЦИЈА Од Малден-4х6

Рамка ЗА РЕЛАКСАЦИЈА Од Малден-4х6

DEN 0.33
Износ

Оваа инспиративна рамка со курзивен натпис сигурно ќе стане стартер за разговор Во која било секојдневна просторија Прикажува отпечаток од 4 х6 во стил на крајбрежна обоена штица дрво Адиронак Стол акцент отпорен на Отсјај стаклена Леќа штафелај за Прикажување На Маса ѕидни држачи вклучени за лесно виси Малден е лидер во уникатни рамки и домашен д еакутен кор За Секој Дом И Работна средина Големина : 4х6. ДЕСТИНАЦИЈА : РЕЛАКСАЦИЈА.

R

Им се допаѓа и на купувачите