.

.

Алохаидивио Летни Врвови За Жени Плус Големина Женски Модни Печатени Маици Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови

Алохаидивио Летни Врвови За Жени Плус Големина Женски Модни Печатени Маици Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Обични

DEN 3.33
Износ

Женска Мода Печатена Маица Со Средна должина 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење,. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен ракетен стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Јака : Тркалезна Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.Usukeubustsleevellengthlarge81238104cm/40.94"45cm/17.72" 67cm/26.38 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"ракав : 45cm/17.72" Должина : 67cm/26.38 " Жените Плус Големина Дозвола. Врвови Дозвола. Летни Врвови за Жени. Жените секојдневниот партија врвови. Повик Блузи Дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите