.

.

Јети Природно Јак Сирење Долготрајно Џвакање Кучиња За Агресивни Џвакачи, Средно Куче,, Оз

Јети Природно Јак Сирење Долготрајно Џвакање Кучиња За Агресивни Џвакачи, Средно Куче,, Оз

DEN 332.64
Износ

Џвакањето Кучиња јети е целосно природно и здраво џвакање кучиња направено од стврднато кравјо/јак млечно сирење. Бидејќи нашите џвакања се направени од природни состојки, тоа значи дека се произведува без вештачки состојки и други адитиви или штетни хемикалии, како и сите конзерванси како сол. Совршена алтернатива на суровата кожа и силеџиските стапчиња! . Вкусот на сирењето на џвакањето е многу примамлив, а тврдата текстура на производот го прави совршено и долготрајно уживање со кучиња. Џвакањето Кучиња јети е здраво, вкусно, џвакано и дигестивно. Овие органски џвакања не се добри само за кучиња од сите големини и возрасти, туку производот исто така не дамка или расцеп и има минимален мирис. Не ики-фактор. Се препорачува како алтернатива на секое друго слично џвакање миленичиња!. Кога ќе остане мало парче од џвакањето, тоа може да претставува опасност од гушење за вашето куче. Едноставно земете го преостанатото парче и загрејте го во микробранова печка 45-60 секунди и треба да издува до двојно поголема големина. Откако ќе се излади, нахранете го со вашето куче за крцкаво уживање!.

R

Им се допаѓа и на купувачите