.

.

Z Workstation E5-V Quad Core 3ghz 128gb 2tb Nvs Победа

Z Workstation E5-V Quad Core 3ghz 128gb 2tb Nvs Победа

DEN 11199.84
Износ

Вклучени : HP Z840 Работна Станица 2x E5-2623 V3 Quad Core 3ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 2 TB 7.2 K КОМПЈУТЕР SATA Диск, DVDRW Оптички Диск, Nvidia NVS 310 Графичка Картичка, 850w Напојување, Победа 10 64-Битен Претходно Инсталиран (32-Битен достапен по барање) И Кабел за Напојување. Не Се Вклучени : Глувчето и Тастатурата. 2x 3 Ghz Quad Core E5-2623 V3 Процесори. 128 GB НА ECC DDR4 RAM меморија. 2тб 7.2 К КОМПЈУТЕР САТА диск. Nvidia NVS 310 Графичка Картичка. Виндоус 10 Професионални 64-Битни Претходно Инсталирани.

R

Им се допаѓа и на купувачите