.

.

Спина, Филис Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Суви Води

Спина, Филис Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Суви Води

DEN 527.84
Износ

Спина, Филис 12х14 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Суви Води. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна украсена дрвена рамка од два инчи со двојно подмачкување. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Спина, Филис. Наслов : Суви Води. Врамена Големина : 12х14 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

R

Им се допаѓа и на купувачите