.

.

Aunavey Појавување На Семејството Божиќ Пижами Сет Фестивал Партија Pj Поставува Одмор Облека За Спиење Копче Надолу Салон

Aunavey Појавување На Семејството Божиќ Пижами Сет Фестивал Партија Pj Поставува Одмор Облека За Спиење Копче Надолу Салон

DEN 1.33
Износ

Семејство Појавување Божиќ Пижами; Жени Мажи Деца ПЈС Во Собата; Родител-Дете Појавување На Облека; Среќен Божиќ Облека За Спиење Домашна Облека Салон За Момчиња И Девојчиња; Божиќ Дедо Мраз Бебе Облека; Мајка И Јас Пјс Жени Пјс Облека 2 парчиња облека за Ноќта На Вештерките Божиќ Подарок; Божиќ Појавување На Семејството Пижами, Дедо Мраз Шема Долги Ракави Блузи + Директно Нога Панталони, Миленичиња пижами. Овој соодветен семеен комплет за пижами ќе ги приближи сите оваа зима. Достапно во големини за Бебиња, Мали Деца, Деца, Жени, Мажи дури и вашето куче!. Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук и Полиестер. Стил : Секојдневен. Оддел : Бебе Девојка Момче / Возрасни / Жени / Мажи / Дете / Деца. Ракав : Долг Ракав. Сезона : Пролетumn Зима. Боја : Црвено Вино. Количина : 2 парчиња Пижами Во собата. Шема : Дедо Мраз Печатени. Применлив Пол : Унисекс / Машки / Женски. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни Жени Мажи Деца. Стил : Секојдневен стил. Големина : S/M/L/XL/2 XL, 2 Години/3 Години / 4 Години / 5 Години / 6 Години / 7 Години / 8 Години/ 9 Години, 3-6 Месеци/6-9 Месеци/9-12 Месеци/12-18 Месеци. Пакет Вклучувајќи : . 1пц Пижами Блузи и 1пц Панталони За Жени. Или 1 парчиња Пижами Блузи и 1 парчиња Панталони За Мажи. Или 1 парчиња Пижами Блузи и 1 парчиња Панталони за Деца. Или 1пц Ромпер за момче девојче. Или 1 парче Облека За Миленичиња Топли Совети : ве Молиме купете ја секоја големина поединечно; Соодветните комплети пижами се продаваат одделно. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Материјали : комплет Божиќни пижами што одговараат На Семејството се изработени од полиестер и памук, Меки и удобни, погодни за кожата, Без пилинг, без избледување. Божиќни Пижами За Семејство : Класичните соодветни Семејни Божиќни Пј се состојат од божиќни елементи печатени копчиња надолу со долги ракави со засечена јака и џеб од градите даваат софистицирани детали; панталоните со целосна должина совршено се вклопуваат со еластичен струк. Прилика : симпатична празник пижами појавување сет погоден за Ноќта на Вештерките ден и дневно семејство партија, целото семејство ќе уживаат во овие удобни пижами Ноќта на Вештерките облека. Стилски и уникатен. Идеален Подарок : Совршени удобни пј за Божиќни слики, лежење на филмска ноќ, традиции за давање подароци. Одличен подарок За Божиќ/ Празник Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите