.

.

Машки Секач И Бак Црн Чикаго Бел Значи Доблест Еко Пике Рециклирани Поло

Машки Секач И Бак Црн Чикаго Бел Значи Доблест Еко Пике Рециклирани Поло

DEN 1039.84
Износ

Корен за домашниот тим додека се лулате во сезоната со Оваа Доблест На Чикаго Вајт Сокс Еко Пике Рециклирано Поло Од Секач И Бак. Ова поло, со технологија На Дритек, е совршено за отстранување на потта и одржување ладно за време на топол ден. Графиката На Чикаго Вајт Сокс ќе им овозможи на сите околу вас кои навивате за оваа бејзбол сезона. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Технологијата дритек ја отстранува потта. Официјално лиценциран. Краток ракав. УПФ 50+ Ув Заштита од Сонце. Материјал : 95% Рециклиран Полиестер/5% Спандекс. Само-ткаенина јака. Рециклирана содржина сертифицирана Со Глобален Рециклиран Стандард.

R

Им се допаѓа и на купувачите