.

.

машки кошули Летни Тропски Обични Кошули Со Пролетни Копчиња Секојдневна Цветна Плажа Долу Машки Ракави Кратки Машки Кошули Црвени + С

машки кошули Летни Тропски Обични Кошули Со Пролетни Копчиња Секојдневна Цветна Плажа Долу Машки Ракави Кратки Машки Кошули

DEN 383.84
Износ

81"Length : 83cm/32.10"XL121642129cm/50. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 129cm/50.11 " Ракав : 26см/10.63" Должина : 77см/30.10"Size : XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 129cm/50.89"XXL141844134cm/52.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 119см/46.82"Shoulder : 50cm/19.20"Length : 85cm/33.26 " Ракав : 30cm/11.85"Shoulder : 48cm/18.46" Менс Пролет Лето Секојдневен Цветни Плажа Тропски Секојдневен Копче Надолу Кошули Со Кратки Ракавикарактеристики.46"Size : SUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 114cm/44. Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 139cm/54.69"Sleeve : 28cm/11.72"Shoulder : 56cm/22.31"L101440124cm/48.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.●Прилики}Машкиот костум е одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење. Пакетот вклучува : 1 парчиња кошула.68"Size : XXXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 139cm/54.68"XXXL162046139cm/54.47 " Ракав : 29cm/11.72" Рамо : 56cm/22.42"Length : 81cm/31.`+Натпревар, машкиот костум е лесен за совпаѓање и може добро да се совпадне со чевлите.26"Sleeve : 30cm/11.42" Должина : 81cm/31.88 "Рамо : 46см/18.Опис : Сезона : Летен Пол : Менокација : Дневен И плажа стил : Мода И рекреативен материјал : Четиринасочна ткаенина Тип На шема : Печатена Должина : Должина : Погодна за пакување со големина вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Кошула Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths61036114cm/44. Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.79 "Рамо : 52cm/20.90 " Ракав : 27см/10.31"Size : LUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 124cm/48.81" Должина : 83cm/32.

R

Им се допаѓа и на купувачите