.

.

оијуз Пуловер Блузи За Жени Обичен Врат На Екипажот Едната Страна Кошули Со Поделено Копче Стилски Печатени Туники

оијуз Пуловер Блузи За Жени Обичен Врат На Екипажот Едната Страна Кошули Со Поделено Копче Стилски Печатени Туники

DEN 231.84
Износ

Добредојдовте Во Продавницата оијуз! Се надеваме дека ќе имате пријатно шопинг искуство!* Производите во нашата продавница се дизајнирани и преработени во куќата . Имаме независна фабрика за производство и преработка за да направиме убава, уникатна и удобна облека за вас. Зошто да не одберете нас? Нашата компанија е посветена на создавање подобри производи за нашите клиенти и обезбедување подобра услуга за нашите клиенти!* Инсистирање да се оди понатаму и понатаму на патот на облеката, почитување на потребите на клиентите, вреднување на повратните информации и мислењата на клиентите, решавање проблеми за клиентите во прв пат.*Големина На Облека : Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 71cm/27.95". П&АК : дали постои разлика помеѓу вистинската боја и сликата?О : целосно ја покажавме неговата боја, но поради personal разлики, може да има некои разлики, но тоа не влијае на производот на кој било начин.П : колку дена по купувањето за испорака?О : Здраво, Нормално, ќе го испратиме вашиот предмет во рок од неколку дена откако ќе го добиеме! Ве молиме верувајте ни и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да се подготвите.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме што е можно поскоро за да го решиме вашиот проблем! Материјал : ткаенината е поеластична, не е лесна за оставање брчки, отпорна на топлина и дише! Не е лесно да се деформира, не е лесен за пилинг, не е лесен за бледнее, мек, удобен, може да се носи во текот на целата година, така што ќе можете да го изберете во секое време!. Карактеристики : Блокирање На Бои, Цврст Врв, Врат На Екипажот, V-Врат, Квадратен Врат, Врат На Брод, Маица Со Врат, Маица Со Врат, Стоечка Кошула, Краток Ракав, Долг Ракав, Ракав Со Меурчиња, Ракав Со Возбуда, Ракав Со Одблесок, Ладно Рамо, Рамо Што Се Спушта, Должина На Ракавот 3/156, Среден Ракав, Без Ракави, Печатени, Пруги, Полка Точка, Закопчана Маица, Чипка, Смачкана, Цвет, Вратоврска, Ресни. Моден Натпревар : Одлично Со Ѓердан, Обетки, Фармерки, Шорцеви, Хулахопки, Ѕвончиња, Дуксери, Џемпери, Трикотажа, Долни Јакни, Кардиган, Сандали И Чизми, Палто, Јакна Или Пар Јога Панталони.Платнени Чевли, високи потпетици за да добиете лежерен, но стилски .Бои со повеќе бои за да ја изберете онаа што ви се допаѓа, да бидете облечени секојдневно. Тоа е една од оние предмети за облека што е многу разноврсна.Направете го вашиот плакар попрепознатлив. ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ/ БОЈА-ве Молиме проверете ЈА табелата СО големини ПОДОЛУ ЗА да се осигурате дека ја нарачувате вистинската големина за вас. Совети за боја : ние секогаш се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни но, поради поставките на мониторот, може да има мала разлика од точната боја на производот. Повод : Живот/Секојдневен/Дома/Плажа/Забава/Шопинг/Работа/Училиште/Надвор/Свадба/Одмор/Канцеларија/Патување/Стил На Трчање. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите