.

.

Резервоарот Блузи За Жени Квадратни Вратот Ракави Тенок Опремени Кошула Култура Врвот Основни Тесни Под Маици Обезмастено Дупки

Резервоарот Блузи За Жени Квадратни Вратот Ракави Тенок Опремени Кошула Култура Врвот Основни Тесни Под Маици Обезмастено Дупки

DEN 223.84
Износ

Женски Елек, Неправилни Цврсти Тенки Фит Летни Врвови Без Ракави За Клупска Забава. Основен и неопходен елек за жени. Машина за перење, ве молиме не ја избелите. Спецификација. Име на предметот : женски елек. Боја : светло зелена, темно сива, црна, светло сива. Големина : С, М, Л.Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. 1пц х женски елек. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобно Искуство При Носење : овој елек за жени е изработен од полиестерски материјал, мек на допир, удобен за носење. Карактеристики : овие летни врвови без ракави имаат едно рамо, едноставна цврста боја, неправилниот раб ве прави помодерни и привлечни. Лесно Се Совпаѓа : Нашиот женски елек е едноставно дизајниран, но и класични стилови за носење, лесни соодветни бои, може да се комбинираат со вашите различни дно. Достапна Големина : има 3 големини за избор : С, М, Л, погодни за повеќето жени носат, тенок фит ќе и ласка на вашата фигура, супер шик изглед. Прилики : овие врвови без ракави се практични за носење за состанување, клуб, забава, бар, рејв, одмор, исто така убаво е да се применуваат како секојдневно носење, ви даваат опуштено чувство.

R

Им се допаѓа и на купувачите