.

.

Духоу Женски Обичен Комбинезон Краток Ракав Затворање На Копчето За Затворање На Половината Цврст Ромпер

Духоу Женски Обичен Комбинезон Краток Ракав Затворање На Копчето За Затворање На Половината Цврст Ромпер

DEN 2.67
Износ

Овој скратен комбинезон за панталони е задолжителен за женска гардероба, лесен за облекување и соблекување, стилски и убав, погоден за сите типови на тело. Табела со големини : tttt TT T T. Големина(инч). St Length : t48. 43 t Bust : t36. 61 пресврт : t35. 83 t Hip : t39. 76 . Mt Length : t49. 21 t Bust : t38. 58 пресврт : t37. 80 t Hip : t41. 73 . Lt Length : t50. 00 t Bust : t40. 55 пресврт : t39. 76 t Hip : t43. 70 . XLt Length : t50. 79 t Bust : t43. 70 пресврт : t42. 91 t Hip : t46. 85 . Спецификација : . Име на предметот : женски комбинезон. Боја : црна, темно зелена, беж. Материјал : полиестер. Големина : С, М, Л, ХЛ. Шема : цврста боја. Ракав : краток ракав. Јака : V-вратот. Содржина На Пакетот : . 1 х женски комбинезон. 1 х Појас Мека Ткаенина : овој женски исечен комбинезон е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Карактеристики : секојдневниот комбинезон за жени има краток ракав, V-врат, затворање на копчиња, вратоврска на половината, едноставна цврста боја и широка нога, со 2 џебови, пријатен и елегантен стил. Лесно Се Совпаѓа : овие женски панталони убаво се совпаѓаат со капа, пар сандали и ѓердан итн. Лесна облека. Прилики : овој женски комбинезон со кратки ракави е совршен за забава, улица, секојдневен, дневен, состанок, канцеларија, одмор итн. Пакет и Нега : ќе добиете 1 парче женски исечен комбинезон. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не го избелите.

R

Им се допаѓа и на купувачите