.

.

Рустикални Лакови Од Јута Венци Од Бура Лакови Топер За Новогодишна Елка За Декорација На Свадбени Празници Роденден

Рустикални Лакови Од Јута Венци Од Бура Лакови Топер За Новогодишна Елка За Декорација На Свадбени Празници Роденден

DEN 111.84
Износ

Опис : . 1. Материјал : собирање крпа / лен. 2. Големина на производот : 24*19СМ. 3. Нето тежина : 0,02 КГ. 4. Пакување : ОПП торба. 5. Големина на пакување : околу 19*12*2СМ. Карактеристики : . Исклучителен Дизајн-минималистичкиот дизајн на врвната капа На Елката му дава на производот полуксузно чувство и носи потопла и попразнична атмосфера во вашето семејство. Совршен за украсување и во затворени простории и на отворено – блескавиот лак со жична лента може да се закачи за дрвја, венци, полици за камини и многу повеќе. Лесни украси за одмор-Жиците прикачени на задниот дел го олеснуваат прикажувањето на овие празнични рачно изработени лакови. Импресивен-квалитетниот дизајн на овие лакови е импресивен и издржлив; тие се прекрасно парче што носи сјај и виталност во секоја просторија. За секоја пригода - горната Капа На Елката е совршена за вашата божиќна празнична забава за украсување На Елката, каминот, скалите, вратите, венците и многу повеќе, или како празничен подарок за семејството или пријателите. Опис На Пакетот : . 1* Извонреден Дизајн На Лента-минималистичкиот дизајн на горната капа На Елката му дава на производот полуксузно чувство и носи потопла и попразнична атмосфера во вашето семејство. Совршен за украсување и во затворени простории и на отворено – блескавиот лак со жична лента може да се закачи за дрвја, венци, полици за камини и многу повеќе. Лесни украси за одмор-Жиците прикачени на задниот дел го олеснуваат прикажувањето на овие празнични рачно изработени лакови. Импресивен-квалитетниот дизајн на овие лакови е импресивен и издржлив; тие се прекрасно парче што носи сјај и виталност во секоја просторија. За секоја пригода - горната Капа На Елката е совршена за вашата божиќна празнична забава за украсување На Елката, каминот, скалите, вратите, венците и многу повеќе, или како празничен подарок за семејството или пријателите.

R

Им се допаѓа и на купувачите