.

.

Машки Х-Темпо Без Ознака Удобност Редовна Должина Боксер Краток, Пакет

Машки Х-Темпо Без Ознака Удобност Редовна Должина Боксер Краток, Пакет

DEN 255.68
Износ

Овие Боксерски Гаќи За Нозе Со Редовна Должина На Ханес Менс Х-Темп Се меки и лесни. Тие доаѓаат во избрани бои и удобен 5 пакет. Растегливиот памук се движи со вас. Фитил и ладење. Не се вози до боксер кратко. Удобност-Мека и Лесна. Редовна Должина На Ногата.

R

Им се допаѓа и на купувачите