.

.

Земајќи Модни Женски Панталони Дами Лабави Цути Обични Еднобојни Панталони Со Двојно Џебно Копче За Половината За Жени

Земајќи Модни Женски Панталони Дами Лабави Цути Обични Еднобојни Панталони Со Двојно Џебно Копче За Половината За Жени

DEN 463.84
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека,удобна,висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Шема На Снегулка : Цврст Стил на Боја : секојдневен, сексил должина : метод на перење панталони : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ШТО ЌЕ добиете : 1 ПАР ЖЕНСКИ ПАНТАЛОНИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ – овие панталони можеби се најудобното парче во вашата гардероба. Изработен е од висококвалитетен материјал. Леснотијата на овие панталони ви дава слобода без да се чувствувате вкочането или непријатно. МОДЕН ДИЗАЈН-Направен За удобност, овој уникатен изглед многу полуксузен отколку што сугерира цената.Ова е уникатен пар панталони. Овие панталони ќе се вклопат како ракавица и ќе ги прегрнат сите вистински места. Високиот пораст, преголемото вклопување. СИТЕ СТИЛ НА НАТПРЕВАР-Овие панталони даваат изглед на стегната линија на половината и екстра долги нозе. Не можете да погрешите со поубава нога; спарете се со вашиот омилен шок за тој стилски изглед без напор. Не постои подобар начин за спарување со вашите пријатни кардигани.Исто така може да се носат надвор со сите видови т-форт никогаш не изгледаше толку добро. ПОВОД - овие забавни панталони ќе се вклопат и ќе им ласкаат на многу форми на телото . Совршен е за одмори, патувања на плажа и патувања. Тоа е некако луксузно и секојдневно во исто време. Со овие панталони, веднаш станете стилска икона. ГОЛЕМИНА И НЕГА-ве Молиме погледнете ја Нашата Табела Со Големини пред да купите за да се осигурате дека ќе го изберете вистинското вклопување за вас. Сигурни сме дека ќе ви се допадне. Ако имате какви било прашања или имате какви било проблеми со ставка или нарачка, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме.

R

Им се допаѓа и на купувачите