.

.

Dayco 95077k1s Тајмингот Појас Комплет Одговара изберете: 1985-NISSAN SENTRA, 1982-DATSUN SENTRA

Dayco 95077k1s Тајмингот Појас Комплет Одговара изберете: 1985-NISSAN SENTRA, 1982-DATSUN SENTRA

DEN 2.00
Износ

Комплет За Временски Ремени Со Заптивки, Комплет За Тајминг Ремени Dayco Dayco 95077 K1 S Одговара : 1985-1987 NISSAN SENTRA 4 Cyl 1.6 L 1988 NISSAN SENTRA 1983 DATSUN SENTRA 4 Cyl 1.6 L 1985-1987 NISSAN PULSAR 1982 датсун Сентра 1988 Нисан Пулсар 4 ЦИЛ 1,6 Л 1983-1984 датсун пулсар 4 ЦИЛ 1,6 Л 1982 Датсун 310 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите