.

.

Багет Лабораторија Создаде Руби Половина Вечноста Прстен За Жени-Ааа Одделение, Стерлинг Сребро, САД 8.00

Багет Лабораторија Создаде Руби Половина Вечноста Прстен За Жени-Ааа Одделение, Стерлинг Сребро, САД 8.00

DEN 4320.00
Износ

Носете го овој елегантен Прстен За Половина Вечност за да додадете стил на вашиот изглед. Украсена Со Лабораторија За Сечење Багети Создаде Рубин Во Поставување На Шипки и Дијамантски Акцент, Овој Создаден Рубин И Дијамантски Прстен е изработен Со Злато за да ви даде луксузен изглед. Таа ќе трепери од среќа кога ќе ја претставите Оваа Лабораторија За Сечење Багети И Создаде Рубински Прстен како подарок за денот на вљубените. Овој Создаден Рубин Златен Прстен е достапен во Розово Злато, Бело Злато и Жолто Злато. Накитот розек ви обезбедува безвременски накит, рачно изработен во злато. Украсете се себеси или вашите специјални со нашиот убав накит.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI0821185245 Ring Големина : Големина На САД 8.00 925 Стерлинг Сребрена Варијација Вкупна Тежина На Камен : 0 Каратметална Тежина : 1.60 Gm Метална Чистота : 925 Стерлинг Сребро (Контакт ЗА 10 K, 14 K направете софистицирана изјава Со Создаден Рубин што е рачно изработена за да го подобрите секој изглед што ќе изберете да го носите. Лабораторија Одгледуваниот Руби е буџетска опција за уживање и уживање во луксузот. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

R

Им се допаѓа и на купувачите