.

.

Машки Coот Палто Aut Зима Цврста Боја Кардиган Обична Блуза Блузи Улична Облека Јакна

Машки Coот Палто Aut Зима Цврста Боја Кардиган Обична Блуза Блузи Улична Облека Јакна

DEN 1.67
Износ

Азиска Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 44см/17.32" Должина : 72см/28.35" Азиска Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 46СМ/18.11" ДОЛЖИНА : 74см/29.13" азиска големина : xl сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 116см/45.67" ракав : 62см/24.41" рамо : 48см/18.90" ДОЛЖИНА : 76см/29.92" азиска големина : xxl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 122см/48.03" РАКАВ : 63см/24.80" рамо : 50см/19.69" должина : 78см/30.71" азиска големина : хххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 128СМ/50.39" Ракав : 64см/25.20" Рамо : 52см/20.47" должина : 80см/31.50" машки features ЗИМА ЕДНОБОЕН КАРДИГАН обична блуза руно врвови палто карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. Натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Секој ден е среќен што го има. 6.Носете памук и коноп за да го изладите летото со домот. Информации за производот : Сезона : Пролет,Aut,Зима Пол : Мажи Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен,спортски ракав должина : Долги ракави Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машка Блуза Азиска Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина НА Рамото XL 8 12 38 116cm/45.67" 62см/24.41" 48см/18.90" 76см/29.92" Азиска Големина : Xl Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 116см/45.67" ракав : 62см/24.41" рамо : 48СМ/18.90" ДОЛЖИНА : 76см/29.92" целосно затворање со копче. Овој зимски капут за мажјак е обложен со задебелен слој кој ќе ви помогне да останете топли во студеното време. Нашата машка парк јакна е водоотпорна за да ве одржува суви во какви било влажни услови. Мек полиестерски филер за обезбедување топлинска изолација надолу-алтернатива како топлина. Висока топлинска изолација на палтото во влажни и ладни услови за да ја спречите јакната од паркот да биде премногу тешка или да се чувствува гломазна. Еластичен кабел за влечење на половината за подобрување на просторијата за дишење + обезбедување на целосна подвижност и долготрајна удобност. Рачни странични џебови за чување тост во зимски снег + еластични ребрести манжетни за дополнителна топлина. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Да Го Изберете Вистинското Вклопување За Вас Пред Да Го Купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите