.

.

солакол Женски Блузи Летни Секојдневни Маици За Жени Блузи За Жени Обични Летни Жени Мода В - Вратот Цветни Печатени Туника Врвови Копчиња Краток Ракав Маица

солакол Женски Блузи Летни Секојдневни Маици За Жени Блузи За Жени Обични Летни Жени Мода В - Вратот Цветни Печатени Туника

DEN 2.67
Износ

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95-110см/37.40-43.31" Рамо : 38см/14.96" Должина : 70см/27.56"Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100-115см/39.37-45.28" Рамо : 39.5 см/15.55" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95"големина : л големина : л големина : големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 105-120см/41.34-47.24" рамо : 41см/16.14" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"големина : ххл големина : хх-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115-130см/45.28-51.18" РАМО : 43.5 см/17.13" должина : 74см/29.13"Големина : xl големина : x-големи сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 110-125см/43.31-49.21" Рамо : 45см/17.72" должина : 73см/28.74"големина : xxxl големина : 3x-големи сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 120-135см/47,24-53,15" рамо : 46,5 см/18,31" Должина : 75см/29,53"Големина : Ххххл ГОЛЕМИНА : 4Х-ГОЛЕМИ САД : 16 велика Британија : 20 еу : 46 биста : 125-140см/49,21-55,12" рамо : 48см/18.90" ДОЛЖИНА : 76 CM/29.92"големина : xxxxl големина : 5x-големи сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 130-145cm/51.18-57.09" Рамо : 49.5 CM/19.49" Должина : 77cm/30.31"______ _ жени мода v - вратот цветни печатени туника врвови копчиња Маица со кратки ракави КАРАКТЕРИСТИКИ : МАТЕРИЈАЛ : полиестер,мек и удобенкарактеристики : краток ракав, печатење, дневен, моден стил.Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и durability.It ќе биде совршено за спарување со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови Сезона : Пролет Лето Aut Зимски Пол : Женска Прилика : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода ,Секојдневен [женски врвови лето секојдневен] Материјал : Полиестер,Мек и Удобен. [маици за жени] Карактеристики : Краток Ракав, Печатење, Дневно, Моден Стил. [врвови за жени секојдневно лето] Мека, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони. Содржина на пакетот : 1 х Женски Врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите