.

.

360° Филтер Домување Клуч За Целата Куќа Систем со 4. во. Филтер Кертриџ

360° Филтер Домување Клуч За Целата Куќа Систем со 4. во. Филтер Кертриџ

DEN 0.67
Износ

АПЕК 360° круг форма филтер домување клуч прави филтер домување промени многу полесно. Тоа е суштински и издржлив додаток за одржување на системот за филтрирање вода во целата куќа. Овој филтер клуч одговара на повеќето од 4.5 во. Диа индустрија стандардна големина филтер домување. Се користи за затегнување и олабавување на куќиштата на филтерот Што се користат за отворање на куќиштето на филтерот со 4,5 инчи. Производот диа користи сертифицирани материјали за да обезбеди безбедност може да се користи за куќиште за филтрирање на целиот систем НА апек, може да се користи за куќиште за големи сини и големи бели филтри.

R

Им се допаѓа и на купувачите