.

.

Аркон Велосипед Кормило Монтирање За Камери

Аркон Велосипед Кормило Монтирање За Камери

DEN 3199.20
Износ

Монтирајте ја вашата лесна дигитална камера или видео камера веднаш на рачките на вашиот велосипед со Држачот На Рачката За Велосипед Аркон за Камери. Снимете ја вашата велосипедска авантура со оваа робусна монтажа на велосипедска камера, која е компатибилна со повеќето преносни дигитални фотоапарати и камери. Држачот на рачката одговара на уредите со стандардни држачи за стативи со 1/4"-20 навој. Прилагодливата вртлива топка овозможува целосна ротација и навалување од 360 степени, така што можете да снимате под речиси секој агол. Држачот За Рачки За Велосипеди Аркон за Камери одговара на рачките со дијаметар до 1 1/4 инчи и може да се користи на сите рачки во форма на цилиндар, вклучувајќи Атв И трицикли. Монтирање на Рачката за велосипеди аркон За Камери : За лесни дигитални фотоапарати и видео камери. Поврзува со 1/4" 20-навој камера. Опционална опција за монтирање на кружни лепила.

R

Им се допаѓа и на купувачите