.

.

Надворешна Колекција Ирис Модна Линија 11-Метарски Тркалезен Чадор Црно Бело

Надворешна Колекција Ирис Модна Линија 11-Метарски Тркалезен Чадор Црно Бело

DEN 3.33
Износ

Сафавиех Надворешна Колекција Ирис Модна Линија 11 Стапки Тркалезен Чадор Црно/Бело Инспириран од космополитските хотели Арт Деко во срцето на Мајами Бич, Овој Чадор Од Ирис е апсолутно моден прекрасен. Неговите смели црно-бели ленти носат безвременски стил, а острите чисти линии и крошната со единаесет стапки ја прават современа мода на отворено.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Чадор Ребро Количина : 8. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Потребно Е Мало Собрание. Боја : Црна/Бела. Рамка : Кафеава. Отвори : 130 во. х 130 во. х 105.51 во. Х. Затвори : 6.1 во. х 6.1 во. х 105.51 во. Х. Пол Дијаметар : 1.5 во. Тежина на предметот : 15,43 фунти. Тапацир : 100% Полиестер (Ув Заштитен). Автоматско Навалување 2 Насоки : Исправена Насока и Десна Насока За 30 Степени. Врвот Пол Висина = 68.11 во.; Долниот Пол Висина = 36.22 во. Одрекување : чадор стои продадени одделно. Не користете решенија за белило. Додатоци во животниот Стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Чувајте мебел на отворено во затворени простории или добро покријте кога не го користите. Отстранете го дрвениот мебел од стоечка вода. Редовно бришете ја прашината со мала четка или вакуум. Истурите треба да се грижат непосредно пред да се стврднат или обојат со малку навлажнет сунѓер.

R

Им се допаѓа и на купувачите