.

.

Трегрен Дете Бебе Девојки Златни Светки Блузи Туту Здолниште Принцеза Облека Во Собата

Трегрен Дете Бебе Девојки Златни Светки Блузи Туту Здолниште Принцеза Облека Во Собата

DEN 1.33
Износ

3 ПАРЧИЊА Детски Девојки Комплети За Облека Светки Светки Врвови Тул Туту Здолниште Лента За Глава Летна Облека Принцеза облека. Големина шема : . Големина (см)т. 6-12м t Top Должина : t18t Bust : t48t Skirt : t28. 12-18мTtop Должина : t19t Bust : t50t Skirt : t30. 18-24мTtop Должина : t20t Bust : t52t Skirt : t32. 2-3yt Top Должина : t21t Bust : t54t Skirt : t34. 3-4 Yt Top Должина : t22t Bust : t56t Skirt : t36. Т. Големина (инч). 6-12мTtop Должина : t7. 09t Bust : t18. 9t Skirt : t11. 02. 12-18мt Top Должина : t7, 48t Bust : t19, 69t Skirt : t11, 81. 18-24мt Top Должина : t7, 87t Bust : t20, 47t Skirt : t 12.6. 2-3yt Top Должина : t8. 27t Bust : t21. 26t Skirt : t13. 39. 3-4yt Top Должина : t8. 66t Bust : t22. 05t Skirt : t14. 17. т.Спецификација : . Материјал : Полиестер. Пол : Девојка. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Боја : како што покажува сликата. Стил : Мода. Содржина На Пакетот : . 1x Врвот. 1x Здолништа. 1x Лента за Глава . Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Материјал : полиетер и светка,Лесни, Меки и удобни 3 парчиња принцеза роденден облека за мали деца бебе девојка. Карактеристика : врвови на цевки без ракави и лак,кратко здолниште од тул. светло злато елек елек резервоарот врвот, Еластична половината бел тул туту здолниште. Здолништето со тул, симпатична и мода, вашата принцеза ќе го сака!. Совршен за пресек на торта, забава, свадба, натпревар, роденден, секојдневно носење, облека за спиење, специјална пригода, фотосесија или секојдневни облеки за вашата принцеза. Вашите мали девојчиња ќе добијат многу комплименти носејќи го. Материјал : Изработен од полиестерски влакна, користејќи висококвалитетни ткаенини за да се осигура дека нема штета за здравјето на кожата на децата. Стил : краткиот врв е инкрустиран со пенливи златни светки, што изгледа уникатно, но модерно. Дизајн : дизајнот на надворешниот слој од тул и јазолот на лакот изработен од златни светки го прават обичното бело здолниште поживописно и поубаво. Карактеристики : Исто како сончевата принцеза, овој комплет е погоден за девојчиња на одмор на отворено. Подароци : ова е исто така добар подарок за деца, костумите за здолништа се важни летна облека, ова е сладок подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите