.

.

Камизола Долг Цврст Елек Мода Секојдневна Боја Блуза Маица Топ Халтер Женски Копчиња Женски Резервоари & Камис Маица Без Ракави Опремена Кошула Мини Врвни Фустани

Камизола Долг Цврст Елек Мода Секојдневна Боја Блуза Маица Топ Халтер Женски Копчиња Женски Резервоари & Камис Маица Без Ракави

DEN 446.40
Износ

Пол : Жени,девојки стил : Секојдневен,Мода,Сезона : Четири сезони3.Специјалниот дизајн На Елек За Ладно Рамо ве прави повеќе и привлечни ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. 1.It изработена е од убави квалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носењедебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината на она што го добивате : 1*должина На Женски ракави : без ракави4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта!Повод : Дневно 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Материјал : Полиестерл должина : кратка јака : Исклучено Рамо Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија Тип На Шема : табела Со Цврста Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Должина : 59см/23.23"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65" Должина : 60.5 см/23.82"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 94см/37.01" Должина : 62см/24.41"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 104cm/40.94" должина : 63.5 cm/25.00"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.88" должина : 65cm/25.59" ПОВОД : дневно 4x женски врвови. Што Добивате : 1 * Жените Елек 100 Памучни Камизоли Жени. Тип На Шема : Цврсти Врвни Жени Со Низок Крој. Пол : Жени, девојки Култура Врвот Ситни. Одговара : Одговара На Свилено Боди Со Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите