.

.

Деца Патики Момчиња Девојчиња Чипка Скејт Чевли Дише Атлетски Одење Трчање Чевли Виолетова 9 мали деца

Деца Патики Момчиња Девојчиња Чипка Скејт Чевли Дише Атлетски Одење Трчање Чевли Виолетова 9 мали деца

DEN 1.00
Износ

Опис : Пол : Унисекс, Деца, Деца, Момчиња, Девојчињастил : Патики, Скејт Патики, Тренери, Скејт Чевли, Чевли За Пешачење, Секојдневни Патики, Атлетски Патики, Чевли За Трчање Тип На Шема : Цврста Боја : црна, розова, виолетова (По Избор)Големина : 6 мали деца, 6,5 мали деца, 7 мали деца, 7,5 мали деца, 8 мали деца, 9 мали Деца, 9,5 Мали Деца, 10 Мали Деца, 10,5 Мали Деца, 11 Мали Деца (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Вештачка Кожа+Материјал За Ѓон : Тип На Евахел : Израмнување : чипка, тип На Брава : висина на тркалезна цевка : низок врв сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневно, секојдневно, внатрешен, Надворешен, Празник, Училиште, Спортски Карактеристики : 1. Удобно Вклопување : Овие скејт патики за деца се дизајнирани со удобно вклопување што гарантира дека вашите мали деца можат да трчаат и да играат цел ден без непријатност.2. Ѓон Отпорен на лизгање : Изработени со висококвалитетни материјали, овие патики се изградени да траат. Тие имаат мек ѓон ЕВА кој обезбедува одлична влечна сила и може да го издржи абењето на секојдневната употреба.3. Моден Дизајн : Прилагодлива брава за заклучување и дизајн на врвка, лесен за носење и полетување. Овие патики доаѓаат во класични бои кои сигурно ќе им се допаднат на секое мало детско чувство за стил. 4. Флексибилност : Дизајниран имајќи ја предвид флексибилноста за природно движење и леснотија на игра.5. Одлично за различни активности, од спорт до секојдневна облека. Погоден за одење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други активности во затворени простории и на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Патики За Деца (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : врвниот горен дел од вештачка кожа нуди удобност и максимална издржливост; мрежеста ткаенина што дише внатре, држете ги децата подалеку од мирисот на стапалото. Лесни : нашите скејт чевли за момчиња и девојчиња се неверојатно лесни и стилски. Вашето дете ќе стане лесно и слободно да трча или да скока, избегнувајте каква било спортска повреда предизвикана од тешки чевли. УДОБНОСТ И ИЗДРЖЛИВОСТ ЃОН : овие детски патики се изработени со мек ѓон и материјал за дишење, нудат ултра лесна поддршка. Надворешен ѓон за нелизгање и отпорен на абење. ПРИЛАГОДЛИВА ВРВКА : патиките за трчање имаат затворање со врвка што им помага да останат вклучени. Вашите деца можат да ја користат бравата за заклучување за флексибилно да ја контролираат затегнатоста на чевлите. ПОВОД : овие детски патики се совршени за тенис, пешачење, пешачење, играње, танцување, џогирање, трчање, вежбање, пешачење, часови во теретана или други спортови.

R

Им се допаѓа и на купувачите