.

.

Хеи_к Плус Големина Дуксери За Жени Дуксери За Жени Преголеми Дуксери Руно Секојдневен Долг Ракав Јаката На Дуксерот Има Копче

Хеи_к Плус Големина Дуксери За Жени Дуксери За Жени Преголеми Дуксери Руно Секојдневен Долг Ракав Јаката На Дуксерот Има Копче

DEN 474.40
Износ

Дуксери За Жени Преголеми Дуксери Руно Секојдневен Долг Ракав Јаката На Дуксерот Има Задник Опис : Дизајн : Опремен дуксер за fall и зима! СТИЛСКИ ДИЗАЈН : овој женски комплет за качулка е одличен додаток на вашата гардероба со врвка за влечење, падната јака на рамената и цврст секојдневен стил. Совршен за fashion и зимски моден изглед, тоа е совршен додаток на вашата есенска и зимска гардероба! Пријатна и Топла : Мекоста ве одржува топло без да ја жртвувате удобноста. Без разлика дали лежите дома или излегувате на трчање, нашите дуксери го имаат она што ви треба. Неговото цврсто вклопување и топлина го прават одличен избор и за секојдневна и за активна облека. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : оваа тренерка за пуловер може да се носи и одделно за разноврсност, совршена со панталони, фармерки, џогери, шорцеви и мокасини. Можете исто така да додадете дополнителни опции за стилизирање што ви се допаѓаат. Одлично за секојдневна облека, секојдневно, канцеларија, забава, училиште, трчање, лизгање, пешачење, возење велосипед и многу повеќе Миење Раце или машина за перење, закачете се да се исуши. Лесен за одржување и чистење.Вклучуваат : 1 hoodie Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"50cm/19.69"60cm/23.62"67cm/26.38"M116cm/45.67"51cm/20.08"61cm/24.02"68cm/26.77"L122cm/48.03"52cm/20.47"62cm/24.41"69cm/27.17"XL128cm/50.39"53cm/20.87"63cm/24.80"70cm/27.56"XXL136cm/53.54"54cm/21.26"64cm/25.20"71cm/27.95" ✿МАТЕРИЈАЛ : Дуксерите се изработени од мека памучна мешавина. Овие џемпери за ноќта на вештерките за жени ги покажуваат вашите облини perfectly.It на лежерен и удобен, ќе ви требаат во текот на целата година. ✿ДУКСЕР ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ : Симпатична графика На Духови,Страшен Сезонски дух везен есенски дуксер,дизајн со долги ракави.Лесен, Класичен фит.Овој дуксер одличен за жени и тинејџерки!. ✿ Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Сува Рамна, А Не Белило. Користи забавни дуксери За Ноќта на Вештерките совршени за симпатична облека за fall или Ноќта на Вештерките.Едноставниот подарок и костим за љубителите На Ноќта на Вештерките, љубителите на денот на благодарноста, љубителите на падот. Со овој дизајн, сите од пријатели, љубовници, семејството ќе бидат задоволни со тоа. ✿ПИТА Погледнете Ја Деталната Табела Со Големини На Левата Слика Пред Купувањето, Машинско Перење или Миење Раце На Студ.?дуксери за женски џемпери за женски женски јакни за женски женски јакни јакни јакни женски џемпери од кардиган за женски јакни за женски зимски палта за женска кожна јакна женско руно јакна женски палта за женски зимски јакни за женски женски женски јакни јакни за женски женски јакни за женски женски јакни за женски женски јакни за женски женски јакни за женски женски јакни за женски женски јакни јакни за женски долги кардигани за жени. ?женски дуксери пуловер божиќни џемпери за жени подароци за тинејџерки тинејџерки облека за тинејџерки слатки кошули за тинејџерки помлади блузи за тинејџерки слатки џемпери за жени трендовски качулки за мачки за девојки трендовска тинејџерска облека слатки дуксери за зајачиња за јуниори големи удобни дуксери за жени дуксери со качулка за жени црни дуксери за тинејџерки мачкино уво дуксери за жени дуксер со качулка жените розова дуксери цртан филм дуксери за жени тинејџерски.

R

Им се допаѓа и на купувачите