.

.

Сексуален Париз од Мишел Жермен За Мажи-2. Оз ЕДТ Спреј

Сексуален Париз од Мишел Жермен За Мажи-2. Оз ЕДТ Спреј

DEN 1648.00
Износ

Лансиран од дизајнерската куќа На Мишел Жермен. Овој ориентален мирис има мешавина од белешки од кардамон, мандарина, жалфија, кедрово дрво, пачули, дабови мов и сандалово дрво. Лансиран од дизајнерската куќа На Мишел Жермен. Овој ориентален мирис има мешавина од белешки од кардамон, мандарина, жалфија, кедрово дрво, пачули, дабови мов и сандалово дрво. Таа е погодна за сите типови на кожа. Се препорачува за секојдневна облека. Зголемување на привлечноста и кожата пријателски фрегранс.

R

Им се допаѓа и на купувачите