.

.

Дтидтпе Јакна Јакна Жени Ед Џеб Јакна Надворешна Облека Кардиган Мантил Долгatот Палто Јакни Жени Врвови Со Долги Ракави Зимски Палта За Жени

Дтидтпе Јакна Јакна Жени Ед Џеб Јакна Надворешна Облека Кардиган Мантил Долгatот Палто Јакни Жени Врвови Со Долги Ракави Зимски

DEN 1.33
Износ

Функција : Оваа Мода Со Двојни Гради Долги Карирани Печатени Јакни Надворешна Облека Со Ревер Со Ревер Со џебен Капут со основна Маица,кроп топ, хеланки,Панталони, слаби панталони, фармерки, чизми до колена или високи потпетици за гламурозен изглед.СТИЛ : вашиот стил на ладно време удобно Во Оваа Мода Со Двојни Гради Долги Карирани Печатени Јакни Надворешна Облека Со Ревер Со Ревер Со Џебен капут ; Разноврсна, но едноставна, овој капут е доволно шик за носење за секоја пригода и лесно се комбинира со сите ваши омилени зимски изгледи. НЕ избелувајте. Материјал : Висококвалитетен Полиестер, совршен е за опуштено секојдневно носење.Повод : совршен секојдневен лабав Капут, погоден за шопинг, состанување, забава, плажа, одмор, училиште, семејство и секаков вид вежбање или секојдневна употреба. Најдобра Употреба Оваа Задебелена Топла Мода Со Двојни Гради Долги Карирани Печатени Јакни Надворешна Облека Со Ревер Со Ревер Со џебна јакна е совршена за секојдневно носење, деловни активности во канцеларија и активности на отворено, исклучително топла и удобна во зима. Мора да го имате во зима! .

R

Им се допаѓа и на купувачите