.

.

Мажи Спортски Шорцеви Во Теретана Еластични Панталони Со Појас со Џеб, Тренинг За Трчање Летни Спортски Панталони

Мажи Спортски Шорцеви Во Теретана Еластични Панталони Со Појас со Џеб, Тренинг За Трчање Летни Спортски Панталони

DEN 2.33
Износ

Обука За трчање Летни Спортски Панталони - - - Брзо сушење, издржливо и удобно за носење во топло време. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttttt t. mt Length : t44t Hip : t102пресврт : t68. Lt Length : t45t Hip : t106пресврт : t71. XLt Length : t46t Hip : t110пресврт : t74. 2 XLtlengh : t47t Hip : t114пресврт : t77. Големина (инч)ttttt t. Mt Length : t17. 32 t Hip : t40. 16 пресврт : t26. 77 . Lt Length : t17, 72 t Hip : t41, 73 пресврт : t27, 95 . XLt Length : t18. 11 t Hip : t43. 31 пресврт : t29. 13 . 2xltlengh : t18. 50 t Hip : t44. 88 пресврт : t30. 31 . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Име : Трчање Обука Летни Спортски Панталони. Пол : Мажи, Момчиња. Материјал : Полиестер. Шема : Цврста боја. Големина : M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1* Панталони. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : полиестерска ткаенина, брзо сушење, издржлива и удобна за носење во топло време. ДИЗАЈН : Вграден долг лагер. Еластичен појас со прилагодлива внатрешна врвка за влечење, странични џебови, задни џебови со патент, обложените хулахопки имаат џеб десно. ПРИЛИКА : Дневен тренинг, фитнес во теретана, џогирање на отворено, маратон, фудбал, јога, тенис, бејзбол, кошарка итн. ГОЛЕМИНА : M/L/XL/XXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* Панталони. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите