.

.

Женски Летен Моден Цвет Печатење Шема Маица Без Ракави Врвот Бела XXL

Женски Летен Моден Цвет Печатење Шема Маица Без Ракави Врвот Бела XXL

DEN 3.00
Износ

Женска Летна Модна Шема За Печатење На Цвеќе Без Ракави Резервоар За Маици ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината; ве молиме испратете порака до нас.Карактеристики : Материјал Лесен;ултра мекиот може да ве стопли цел ден, но останете ладни прилика : Секојдневно носење; Вокација; Божиќ; датуми; спорт; училиште; работа; улично носење; итн. Лесно се спарува со чизми; фармерки; слаби хеланки за трендовски изглед во пролет ;umn и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки; панталони итн. Нега на облека : миење раце / машинско перење со ниска температура; не избелувајте; избегнувајте изложеност; виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност; додадете чувство на елеганција и стил. Тоа е меко и удобно; и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Ладно Миење Раце;Висат Или Сушат На Линија што добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Shoulder Length S483498cm/38.58"34cm/13.39"69cm/27.17"M61036102cm/40.16"35cm/13.78"70cm/27.56"L81238106cm/41.73"36cm/14.17"71cm/27.95"XL101440110cm/43.31"37cm/14.57"72cm/28.35"XXL121642114cm/44.88"38cm/14.96"73cm/28.74" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38.58"Shoulder : 34cm/13.39"Length : 69cm/27.17"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 35cm/13.78"Length : 70cm/27.56"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.73"Shoulder : 36cm/14.17"Length : 71cm/27.95"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31"Shoulder : 37cm/14.57"Length : 72cm/28.35"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.88"Shoulder : 38cm/14.96"Length : 73cm/28.74" изработен е од висококвалитетен материјал; кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација; мек и удобен; и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот; фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Различни стилови и стилови; достапни се различни материјали и ткаенини. Искусете ја свежината на летото и станете модел за одење. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден; Денот На Вљубените; Денот на Благодарноста; годишнина; итн. Како женска модна облека; не штедиме на еден стил; имаме повеќе стилови на врвови и долни делови. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови; пролетни и есенски врвови; зимски палта; џемпери. Јога панталони; комбинезони; шорцеви; фармерки; итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите