.

.

Суштински Пигментиран Пуловер Дуксер Со Качулка

Суштински Пигментиран Пуловер Дуксер Со Качулка

DEN 0.33
Износ

Пространа кратка реверзибилна влага што прави двојна должност со споени детали за цевки. Технологијата за полнење нуди супериорна отпорност на крварење. 3.2-унца 100% полиестерска мрежа со Технологија За Полнење бела мрежа обратно со Обоени цевки двослојна конструкција со отворени поединечно обложени слоеви За лесна декорација Еластичен појасбез кабел за влечење 9-инчен инсем "} Суштински Пигментиран Пуловер Со Качулка Со Качулка.

R

Им се допаѓа и на купувачите