.

.

Полумаратон-13. Со Јасна Кристално-Сестра Шарм Мушка

Полумаратон-13. Со Јасна Кристално-Сестра Шарм Мушка

DEN 3.33
Износ

Полумаратон - 13.1 Со Јасна Кристално-Сестринска Закачалка За Шарм. Полумаратон - 13.1 Со Јасен Кристал е прибл. 0,39 х 0,52 х 0,12 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Шарм Закачалка Мушка е прибл. 13х10х7 мм (Hx Wx D) големина На Дупка 5,5 мм. Нашите Шарм Мониста се компатибилни со повеќето Шарм Мушка Нараквици. Исто така, прави голем приврзок за шарм. Избраната привлечност е ексклузивно Задоволство И Копродукции. дизајн. Ние сме семејна компанија повеќе од 35 години ВО Сад ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Полумаратон - 13.1 Со Јасна Кристално-Сестринска Закачалка За Шарм. Полумаратон - 13.1 Со Јасен Кристал е прибл. 0,39 х 0,52 х 0,12 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Шарм Закачалка Мушка е прибл. 13х10х7 мм (Hx Wx D) големина На Дупка 5,5 мм. Нашите Шарм Мониста се компатибилни со повеќето Шарм Мушка Нараквици. Исто така, прави голем приврзок за шарм. Избраната привлечност е ексклузивно Задоволство И Копродукции. дизајн. Ние сме семејна компанија повеќе од 35 години ВО Сад ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади.

R

Им се допаѓа и на купувачите