.

.

Актојо Големо Момче Девојче Деца Свилени Пижами Пижами Сатенски Комплет Детска Облека за Спиење Со Кратки Ракави 4-10Т

Актојо Големо Момче Девојче Деца Свилени Пижами Пижами Сатенски Комплет Детска Облека за Спиење Со Кратки Ракави 4-10Т

DEN 263.84
Износ

Карактеристики : . Повик краток ракав облека Врвот панталони во собата. Достапни се и машинско перење и рачно перење. Опис : . Материјал : Хемиски влакна. Тип на шема : цврст. Пол : Унисекс. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Возраст : 4-10Т. Тип На Затворање : Единечни гради. Вклучен пакет : . 1*Блузи+1*Панталони. Забелешка : . 1,1 инчи=2,54 см. 2.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Деца Големи Девојки Момчиња Сатен Свила Пижами Во Собата. Краток Ракав. Врвот Кошула Шорцеви Панталони. Детска Облека За Спиење Ноќна Облека Домашна Облека Поставена Ноќница. Цврста боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите