.

.

Јткарпу Машки Мокасини Лесни Секојдневни Чевли За Чамци Машки Мокасини Секојдневно Лизгање На Удобни Чевли За Одење За Мажи

Јткарпу Машки Мокасини Лесни Секојдневни Чевли За Чамци Машки Мокасини Секојдневно Лизгање На Удобни Чевли За Одење За Мажи

DEN 0.67
Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЈП : 24.5 см ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.7" Големина : 40 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25.0 см ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.8" Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39.5 ЈП : 25.5 цм : 25.5 см ЦН : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" ГОЛЕМИНА : 42 сад : 10 ВЕЛИКА британија : 7 еу : 40 Јп : 26,0 см цн : 260 должина на стапалото : 26 СМ/10,2" ГОЛЕМИНА : 43 сад : 10,5 ВЕЛИКА британија : 7,5 Еу : 41 јп : 26,5 см цн : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,4" големина : 44 сад : 11 велика британија : 8 еу : 42 ЈП : 27.0 СМ ЦН : 270 должина на стапалото : 27см/10.6" мода сите сезонски мажи секојдневни чевли рамни нелизгачки ѓон чипка ДО ДИШЕ И УДОБНО БЛОКИРАЊЕ НА БОИКАРАКТЕРИСТИКИ : ПРАКТИЧЕН материјал,удобен и мек,го намалува СТРЕСОТ на зглобовите,Го Зајакнува и тонизира,го подобрува дизајнот На држењето На телото Стилски, ВИД, ЛИЧНОСТ,ИМАМЕ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ ДИЗАЈН НА БОЈА за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете ЛЕСЕН ЧЕВЕЛ ЗА ОДЕЊЕ,УДОБЕН ДИЗАЈН НА ЛИЗГАЊЕ,АМОРТИЗИРАНА влошка,МОДА и личност Погодна за одење на отворено,забава,Одмор,забава,РАБОТА,СВАДБА и ДРУГИ ПРИЛИКИ,ЦВРСТА И стилска боја.Зимски чевли, чевли За Снег, чевли надвор од вратата, работни чевли, Нелизгачки, Лесни, Топли, Лесни за носење Полетување!Опис : Пол : Мажи,Момчиња Материјал : Материјал За Ѓон Од Облека : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Елегантен Стил На Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : Низок Тип На Затворање На Потпетици : Лизгање На Чевли Висока Пета : 1,5 см/0,59"Висина На Платформата : 1 см/0,39"Пакет : 1 Пар Машки Чевли Забелешка : Големината ќе бидете помали Поради Конкавниот Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.Големина Size USUKEUJPCNFoot Должина3985.53824.5 cm24524.5cm/9.7"408.563925.0 cm25025cm/9.8"4196.539.525.5 cm25525.5cm/10"421074026.0 cm26026cm/10,2"4310,57,54126,5 см26526, 5см/10,4"441184227,0 см27027см/10,6"големина : 39ус : 8ук : 5,5 еу : 38јп : 24,5 цмцн : 245фут должина : 24,5 см/9,7"големина : 40ус : 8,5 велика британија : 6eu : 39jp : 25.0 cmcn : 250foot должина : 25cm/9.8"големина : 41us : 9uk : 6.5 еу : 39.5 jp : 25.5 cmcn : 255fot должина : 25.5 cm/10"големина : 42us : 10uk : 7eu : 40jp : 26.0 cmcn : 260foot должина : 26см/10.2"големина : 43ус : 10.5 велика британија : 7.5 еу : 41јп : 26.5 cmcn : 265foot должина : 26.5 cm/10.4"големина : 44us : 11uk : 8eu : 42jp : 27.0 cmcn : 270foot должина : 27cm/10.6" увезени. Модниот дизајн ве прави попривлечни. Ткаенина за дишење, мека и удобна. Одење, Атлетски, Тенис,Теретана,Спорт,Џогирање,Секојдневен, Фахион. Рачно Миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите