.

.

Ѓердани За Жени Мода Елегантни Дами Спојување Боја Квадратни Лице Црвен Кристал Приврзок Ѓердан На Дозвола

Ѓердани За Жени Мода Елегантни Дами Спојување Боја Квадратни Лице Црвен Кристал Приврзок Ѓердан На Дозвола

DEN 3.33
Износ

Мода Елегантни Дами Спојување Боја Квадратни Лице Црвен Кристал Приврзок Ѓердан карактеристика : 100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 парчиња Пол : Девојка. Жените Посебен дизајн и уникатна структура, популарна ставка. Натпревар со соодветна облека За различна пригода Прекрасен подарок За вас И вашите пријатели Фатете ја оваа прекрасна галантерија За Вас Материјал : Големина На Легура : должина На Синџирот : 50 ° 10 см Приврзок : 1,2*1,9 См Пакет Вклучува : 1 ЕЕЗ Ѓердан(Без малопродажен пакет) ѓердани за жени, златен ѓердан за жени, ѓердани за тинејџерки, име ѓердан персонализиран, почетни ѓердани за жени, вкрстен ѓердан за жени, сребрен ѓердан за жени, вкрстен ѓердан за мажи, Кристален ѓердан, Бисерен Ѓердан, машки ѓердани, ѓердан од мајка, ѓердан од роден камен За Жени, женски ѓердани, Ѓердан Од Срце, ѓердан од шкафче, ѓердан од чокер за жени, ѓердан од ќерка. ѓердан од мајка ќерка, почетен ѓердан, персонализирани ѓердани за жени, бисерни ѓердани за жени, ѓердан од најдобар пријател, дијамантски ѓердани за жени, слоевити ѓердани за жени, ѓердан за пријателство, ѓердан за мама, ѓердани од машки крст, ѓердан од баба, ѓердан со слика внатре, ѓердан со букви, ѓердан за девојчиња, ѓердани од срце за жени, пеперутка ѓердани за жени, убав ѓердан за жени, сестрински ѓердани, мама ѓердан. ПОДГОТВЕНИ ЗА ПОДАРОЦИ : Идеален подарок За вашата сопруга, девојка, мајка, свекрва ,син, баба, најдобра пријателка, девојки, годишнина, свадба, свршувачка, денот на благодарноста, Божиќ и Дипломирање. ГРИЖА : Избришете со мека крпа за чистење. Не изложувајте на хемикалии за домаќинство. Избегнувајте контакт со други метали и скапоцени камења за да спречите гребење.

R

Им се допаѓа и на купувачите