.

.

Фабиурт Женски Градник Женска Долна Облека Удобна Спортска Долна Облека Без Траги Еднобоен Градник За Спиење, Розова

Фабиурт Женски Градник Женска Долна Облека Удобна Спортска Долна Облека Без Траги Еднобоен Градник За Спиење, Розова

DEN 479.84
Износ

Фабиурт Женски Градник Женска Долна Облека Удобна Спортска Долна Облека Со Цврста Боја Градник за Спиење,Розова Сезона : Лето, Пролет, Aut, Зима. Пол : женски, женски. Прилика : Секојдневно, Плус Големина. Материјал : Најлон. Стил : Секојдневно, Секојдневно. Дебелина : Стандард. Тип На Појас : Фиксна Лента За На Рамо. Метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ја линијата. Пакетот Вклучува : 1 х Долна Облека Спортски Градник Влошки За Подлоги За Спортски Градници За Жени Женски Спортски Градници Женски Градник Сет И Долна Облека Танга Женски Спортски Градник Пакет Женски Градници За Склекови Бендо Спортски Градник За Жени Градници за Склекови 36с Градник За Компресија Градник Спортски Градници За Девојки Спортски Градник За Дишење Целосна Поддршка Спортски Градник Бендо Спортски Градници за Женска табела : . Големина : S Под Биста : 64cm/25.20"Големина : M Под Биста : 68cm/26.77"Големина : L Под Биста : 72cm/28.35"Големина : XL Под Биста : 76cm/29.92"Клучни Зборови : Мал Градник Женски Градници Плус Големина Полу Градник Градник Пакет За Жени Спортски Градници За Жени Кои Трчаат Со Средна Поддршка Спортски Градник Назад Градник Градник Спортски Градници Плус Големина Градници За Подигнување За Жени притисни Нагоре бендо градник со поддршка спортски градник Средно остатоци Градник Жени градник сет се фокусира на совршена долна облека За вас, Не само Неповторливо секси. Овој производ е направен со мазен и еластичен материјал за удобно и издржливо носење. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала.

R

Им се допаѓа и на купувачите