.

.

Женска Антигва Загреан Јаглен Портланд Треил Блејзерс нба 75-годишнина Среќата Четвртина-Патент Пуловер Јакна

Женска Антигва Загреан Јаглен Портланд Треил Блејзерс нба 75-годишнина Среќата Четвртина-Патент Пуловер Јакна

DEN 1440.00
Износ

Прославете ја 75-Годишнината НА НБА со Оваа Портланд Треил Блејзерс Фортуне Квартал-Патент Пуловер Јакна Од Антигва! Овој Четврт-Патент пуловер содржи везени Графики На Портланд Треил Блејзерс, како и комеморативното лого На Дијамантот На 75-Годишнината на Нба. Тоа е совршена јакна за да ја прославите Лигата и Вашите Блејзери Портланд Трејл. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. 1/4-Поштенски. Официјално лиценциран. Долг ракав. Материјал : 100% Полиестер. Машинско перење. Гумени антигва логото лепенка на задниот врат. Четврт-затворање со патент. Заварен џеб на ракавот со патент на левата рака. Везена графика.

R

Им се допаѓа и на купувачите