.

.

Широки Фармерки За Жени Жени Искинати Капри Фармерки-Слаби Истегнување Уништени Тенок Фит Тексас Копче Средна Половина Слаби Искинати Фармерки Панталони Дупка Па

Широки Фармерки За Жени Жени Искинати Капри Фармерки-Слаби Истегнување Уништени Тенок Фит Тексас Копче Средна Половина Слаби

DEN 1.67
Износ

Мода Жени Џебови Копче Средината На Половината Слаби Искинати Фармерки Панталони Дупка Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Фармерки,Џеб,Висок Струк,Дупка,Секојдневен,тренд и Моден дизајн, Костум за Сите Сезонски Панталони.2.Материјал : Тексас. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни Фармерки, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Трчање,Роденден,Запознавање,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо тоа, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Season : Autumn/Spring/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Панталони.Usukeuwaisthiplengmmedium6103673cm/28.74"98cm/38.58"98cm/38.58"Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 73cm/28.74 "Хип : 98cm/38.58 " Должина : 98cm/38.58" висок квалитет. Удобни Панталони За Облекување : стил На влечење. Растегливата, мека и непроѕирна ткаенина со еластичен струк ви овозможува целодневна удобност и нема да се собира или лизга надолу. Густа ткаенина, удобна, дише и пријателска за кожата. Спарете се со секојдневни маици, маици за активна облека или резервоари, дуксери или пријатни преголеми џемпери за врвна удобност. Топол Совет : Машина За Перење Со Торба За Перење, Миење Раце Ладно, Сушење На Линија, Не Избелувајте.Ве молиме погледнете го мерењето на големината според сликите пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите