.

.

СТОКА Бик Круг Стап Зафат, Средно Сино-Брои

СТОКА Бик Круг Стап Зафат, Средно Сино-Брои

DEN 1.67
Износ

Бик Ултра Круг Стик Топчести Пенкала Средна Точка 8/Пкг-Сино меко зафат сино пенкало нуди дополнителна удобност и контрола за време на подолги сесии за пишување. Тркалезно буре е удобно за држење. Средната точка од 1,2 мм создава живописни, привлечни линии. Мастилото На Системот за лесно Лизгање обезбедува до 50% помазно пишување од традиционалното бик топчесто мастило. Нашиот Квалитет Доаѓа Во Писмена Форма!. Не-полнење. Одличен избор за дома, работа или училиште.

R

Им се допаѓа и на купувачите