.

.

Еднобоен Костим За Капење Женски Костим За Капење Бикини Боја На Половината Мода Висок Сплит Оглавник Костими За Капење Танкини Сет Крајбрежен Базен Трендовски Сп

Еднобоен Костим За Капење Женски Костим За Капење Бикини Боја На Половината Мода Висок Сплит Оглавник Костими За Капење Танкини

DEN 271.84
Износ

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 УЕ Големина : 34 Биста : 108см/42.52" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 48см/18.90" Должина : 74см/29.13" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Уе Големина : 36 Биста : 116см/45.67" Ракав : 25см/9.84" Рамо : 50см/19.69" должина : 76СМ/29.92" големина : л големина на сад : 8 Велика Британија Големина : 12 уе големина : 38 биста : 124см/48.82" ракав : 27см/10.63" Рамо : 52СМ/20.47" ДОЛЖИНА : 78см/30.71" големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 уе големина : 40 Биста : 132см/51.97" РАКАВ : 29см/11.42" рамо : 54см/21.26" должина : 80см/31.50" големина : ххл големина на сад : 12 велика британија големина : 16 уе големина : 42 БИСТА : 140см/55.12" Ракав : 31см/12.20" рамо : 56см/22.05" должина : 82см/32.28" ОВА е едноставна, но МОДНА и Трендовска облека за Капење. Погоден за пливање во скут, отворена вода, капење, натпревар,часови за вежбање, аеробик во вода или теретана итн., исто така е одличен костим за капење, подарок за тркачки костими за капење за жени,јуниори или девојки. Секси комплетите За Костими за Капење Се Добри За сурфање, патување, пливање и фотографирање!. Направете бранови во ова дното на пливање Без Граници! Спарете со соодветен врв, или измешајте и совпаѓајте за трендовски пресврт. Класичната силуета на бикини создава ласкав крој. Чувајте го вашиот изглед свеж костим за Капење. На овој Костим за Капење му дава смел изглед и ремените за оглавник за самоврзување ви овозможуваат удобно вклопување. Убаво за носење во и надвор од водата. Костими За пливање Женски Костими За Капење Со Висок Струк За Жени ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.

R

Им се допаѓа и на купувачите