.

.

Летечкиот Рибар Пиво Етикета Маица, Бела, Л

Летечкиот Рибар Пиво Етикета Маица, Бела, Л

DEN 3.00
Износ

Летечките Рибарски Маици стануваат поудобни секој пат кога се носат. Овие квалитетни маици имаат оригинални дизајни за спортски риболов инспирирани од гроздобер убаво испечатени на грбот и градите во живописна, процесна боја. Големини : средно преку XXL. Летечкиот Рибар Пиво Етикета Маица, Бела, Л : Летање Рибар Маици се поудобно секој пат кога тие се носат. Овие квалитетни маици имаат оригинални дизајни за спортски риболов инспирирани од гроздобер убаво испечатени на грбот и градите во живописна, процесна боја. Големини : Средно преку XXL.

R

Им се допаѓа и на купувачите