.

.

Индера Плетена Памучна Топлинска Долга Долна Долна Облека Во Тешка Категорија

Индера Плетена Памучна Топлинска Долга Долна Долна Облека Во Тешка Категорија

DEN 0.67
Износ

Ако сакате топлина без синтетички влакна, овие машки 100% претходно намалени памучни тешки термали се само билет. Не мешајте ги овие со евтини термички попусти толку тенки што практично можете да ги видите преку нив. Овие тешки тежини се оценети за многу ниски температури. Достапно во врвовите и дното за целосна покриеност. Индера Во Тешка Категорија Плетени Памучни Термички Долги Долна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите