.

.

Комплет Чаршафи близнаци, Меки Чаршафи За Кревет Со Двојна Големина, Постелнина За Ладење Од Микрофибер И Комплети Навлаки За Перници, Чаршафи Со Двојна Големина

Комплет Чаршафи близнаци, Меки Чаршафи За Кревет Со Двојна Големина, Постелнина За Ладење Од Микрофибер И Комплети Навлаки За

DEN 239.20
Износ

Спецификација : Тип : Комплети Постелнина Материјал : Форма На Микрофибер : Правоаголен Стил : Модерна Тема : Луксузна Шема : Цврсти Карактеристики : Дише, Ладење, Длабоко Вградено, Инструкции За Нега На Машина За Перење : машина што се пере во ладна вода, исушете ја на ниско ниво. Соба : Спална Соба Големина : Двојна Големина : 66" х 96 " Рамен Лист, 39" х 75 " Вграден Лист и еден 20"х 30" Навлака за Перници. (3 компјутер во собата)Целосна Големина : 81" x 96" Рамен Лист, 54" x 75" Опремени Лист и две 20" x 30" Перници.(4 компјутер во собата)Кралицата Големина : 90" x 102" Рамен Лист, 60" x 80" Опремени Лист и две 20" x 30" Перници.(4 компјутер во собата)Кралот Големина : 102" x 105" Рамен Лист, 78" x 80" Опремени Лист и две 20"x 40" Перници.(4 компјутер во собата)Калифорнија Кралот Големина : 108 "x 102" Рамен Лист, 72 "x 84" Опремени Лист и две 20" x 40" Перници.(4 компјутер во собата)Близнак XL Големина : 66" x 102" Рамен Лист, 39" x 80" Опремени Лист и еден 20"x 30" Перница. (3 компјутер во собата)Сплит Кралот Големина : 108" x 102" Рамен Лист, две 39" x 80" Опремени Листови и две 20"x 40" Перници. (5 компјутер во собата) Rv Кралицата Големина : 90" x 99" Рамен Лист, 60" x 75" Опремени Лист и две 20"x 30" Навлаки За Перници.(4 компјутерски сет) Постелнина изработени од висококвалитетни 100% двојно четкани, издржливи, микрофибер. Длабоките џебови со целосно еластичен вграден лист гарантираат цврсто вклопување за душеци длабоки до 16 инчи. Лесна нега, без брчки, без железо, отпорен на избледување. Машинско перење во студ. Исушете на тивок оган.

R

Им се допаѓа и на купувачите