.

.

5-Светло Бања Суета Светло Тела Затемнување ПРЕДВОДЕНА БАЊА Светла Над Огледало Светло Тела Над Огледало Модерен Ѕид Светло Осветлување За Бања Мијалник Тоалет Сп?

5-Светло Бања Суета Светло Тела Затемнување ПРЕДВОДЕНА БАЊА Светла Над Огледало Светло Тела Над Огледало Модерен Ѕид Светло

DEN 0.67
Износ

Висококвалитетна Ѕидна Светилка-Изработена од висококвалитетна технологија од нерѓосувачки челик, издржлива, отпорна на корозија и отпорна на влага. Акрилен абажур со добра преносливост на светлината. Заштеда на енергија И Без Треперење - нашите ѕидни скали користат вградени ЧИПОВИ ПРЕДВОДЕНИ ОД 30 W, што е еквивалентно на најмалку 90 W халогена сијалица, создавајќи стабилна и ефикасна светлина и ги штити вашите очи. Во споредба со конвенционалните светилки, ова осветлување на ѕидот заштедува до 80% електрична енергија. Широка Примена-Вкупна големина : 32,3 "х 4,7" х 4,3 "(Л х ш х). Телата за ѕидно светло можат широко да се користат во бања, спална соба, дневна соба, соба во прав и така натаму, прекрасен домашен декор за да го покажете вашиот вкус. Лесна Инсталација-многу е лесно да се инсталираат овие ѕидни скали, само треба да се поврзете со резервираната жица на ѕидот.Моќност : 30 WSMD : 2835 SMDLight боја : Бела Светлина (6000 K)Материјал : Сјај Хром Нерѓосувачки Челик + матирано бело Цврсто Тврдо Акрилно куќиште .Извор на светлина : LED-Вклучени светлина 5 Светла Бања Суета Осветлување. Обезбедува стабилно осветлување за огледало, декор за сликање и ѕиден дисплеј. Сјај хром завршна обработка од нерѓосувачки челик, сјајна површина, без остри рабови. Матирано бело цврст акрилик, висококвалитетно и омекнување на осветлувањето, се грижи за здравјето на очите. Модерната суета светлина веднаш го осветлува вашето живеење. Лесно за монтирање на електричната кутија. Само поврзете се директно со резервираната жица.

R

Им се допаѓа и на купувачите