.

.

Памучна Полиестерска Коцка Корпа За Перење, Совршена Во Вашата Спална Соба, Расадник, Студентски Дом, Плакар, 10. 8.5

Памучна Полиестерска Коцка Корпа За Перење, Совршена Во Вашата Спална Соба, Расадник, Студентски Дом, Плакар, 10. 8.5

DEN 1.33
Износ

КАНТИТЕ ЗА Перење DII Се Одговорот На Потребите на Вашата Соба за Перење! Нашите склопувачки пречки за перење се обложени одвнатре, за да се осигураме дека не ја апсорбира или истекува влагата и ја одржува вашата околина без мувла! Користете го за организирање детергенти и средства за чистење во вашата перална или бања. Или чувајте ги алиштата заедно без напор со овие стилски корпи за перење. Цврстата, отстранлива, торба во стилски дизајни го прави преместувањето на алиштата од попречување во машина едноставно како лифт. Со склоплива рамка, оваа пречка не само што го чисти вашиот простор за живеење, туку изгледа добро и тоа. Користете го домот или во студентските домови и секогаш чувајте ги алиштата организирани како и остатокот од вашиот дом. Направете ВАШИОТ ДЕКОР ДА стане креативен со забавни дизајни и бои кои лесно се мешаат и се совпаѓаат со асортиман на големини, бои и дезени. Донесете боја и интерес во досадна просторија со живописни нијанси и софистициран изглед, истовремено додавајќи функционалност. Овие трендовски канти станаа многу популарни поради нивниот едноставен, но шик изглед, разноврсност и сигурност. Имаме Големини за Секоја Намена! Користете ги за валкани алишта, преклопена облека или организација во вашиот дом. Овие силни канти за платно се направени да траат низ се што ќе понуди вашиот дом. Изграден да трае, но и флексибилен, што овозможува едноставно уривање на корпата за отпадоци и складирање кога не се користи. Материјалот и конструкцијата обезбедуваат долготрајна канта што можете да ја користите одново и одново. Толку Многу Одлични Опции DII нуди трендовски И традиционален Дом ; Кујнски производи за координација со овие канти.пребарајте "DII За Домот" за целосен асортиман на производи! Нашата Голема Разновидност На Производи Вклучува : • Фрлете Ќебиња • Теписи За Површина • Чаршафи • Венци За Сите Сезони • Сезонски Декор • Канти За Перење • Решенија За Складирање • Чаршафи, салфетки • и многу повеќе! Користи : Складирање. Вклучува : Складирање. Упатства за нега : Избришете Ја Со Влажен сунѓер. Материјал : 60% Памук, 40% Полиестер. Земја На Потекло : Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите