.

.

Трговска марка ликовна уметност „тивка“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност „тивка“ платно уметност од Филип Саинте-Лоуди, Бела мат, рамка за бреза

DEN 1.33
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „тивка“ уметност од платно од Филип Саинте-ладил, бел мат, рамка од бреза : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите