.

.

Сет на утешител на Каса Болистон, полн

Сет на утешител на Каса Болистон, полн

DEN 1391.84
Износ

Ажурирајте го вашиот сет за постелнина со комплетот за удобност на Bolyston 7 Piece. Измислицата е супер мека полиестер и машина што може да се перат. Достапно во повеќе големини. Сетот со 7 парчиња вклучува утешител, 2 стандардни шами, здолниште за кревет и 3 украсни перници. Димензии : утешен (76 "x 86 "), 2 shams (20 "x 26 "), здолниште во кревет (54 "x 76 " + 14 "капка) и 3 декоративни перници (9 " x 16 "ролна на вратот, 12 " x 16 "перница, 18 " x 18 ") SKU : ADIB01 INCFD94 CASA BOLYSTON 7 PC COMFORTER Set, Full.

R

Им се допаѓа и на купувачите